Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1359557
DzisiajDzisiaj285
WczorajWczoraj455
Ten tydzieńTen tydzień1692
Home Aktualności

Aktualności

Występ świąteczny przedszkolaków

 

Wesołych Świąt!

 

Galeria prac w konkursie świątecznym

Zerówka

Klasa pierwsza

Klasa druga

Klasa trzecia

 

Dziecięcy Telefon Zaufania

 

Mikołajki u przedszkolaków

 

Mikołajki to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku. Czekają na niego zarówno dzieci, jak i dorośli. Nasi najmłodsi uczniowie w poniedziałek (08.12.2020r.) ubrali choinkę, ozdobili pierniki przygotowane wcześniej przez rodziców. Zabawy i słodkości było przy tym niemało. Nie zapomniał o nich oczywiście Święty Mikołaj, który zostawił list i upominki. Tego dnia uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Z przyjemnością dzieci nauczyły się i zaśpiewały piosenkę pt.: „Jedyny na świecie Mikołaj”. Dziękujemy rodzicom za pomoc.

 

 

"Wzmocnij Swoje Otoczenie”

 

 

Gmina Strachówka otrzymała dofinansowanie w kwocie 20.000 zł z programu "Wzmocnij Swoje Otoczenie”

To już kolejne dofinansowanie z tego programu. Dzięki wsparciu PSE Gmina Strachówka zakupiła elektroniczne dozowniki do płynu dezynfekującego oraz ławki, kosze na śmieci i stojaki na rowery. Dozowniki bezdotykowe poprawią bezpieczeństwo petentów, a ławki sprawią, iż będzie można chwile odsapnąć w kolejce w czasie, kiedy instytucje publiczne są częściowo zamknięte z powodu pandemii. Celem projektu "Wzmocnij Swoje Otoczenie" jest wyłonienie najlepszych projektów związanych z rozwojem wspólnej przestrzeni publicznej poprzez zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców w warunkach pandemii COVID-19 czy rozwój infrastruktury społecznej. Więcej informacji o działalności organizatora programu dostępnych jest na stronie  http://raport.pse.pl/ i www.wzmocnijotoczenie.pl

Poniżej kilka zdjęć zakupionych przedmiotów:

 

 

Dzień Misia QUIZ dla uczniów

Dziś Dzień Misia, więc zapraszamy do MISIOWEGO KONKURSU!
Przewidzieliśmy oddzielną  kategorię dla klas I-III i dla klas IV-VIII.
Zagrajcie w Misiowy Kahoot w swojej kategorii.
Zasady: wpisz swoje prawdziwe imię i pierwszą literę nazwiska oraz klasę.
Pamiętaj o wielkiej literze i kropce po skrócie nazwiska.
np. Emilia B., 8b
Jeśli w Twojej klasie jest osoba o tym samym imieniu i nazwisku zaczynającym się na tę samą literę, zadbaj o to, aby było wiadomo, kim jesteś.
Możesz zagrać w grę  kilka razy.
Quiz ma ograniczenie czasowe.  Kończy się o godzinie 16.00. Wtedy system wygeneruje zwycięzców.

Link do QUIZU dla klas I-III

Link do QUIZU dla klasa IV-VIII

 

Narodowe Święto Niepodległości '20

 

 

Praca na lekcjach video

 

Konkurs Plastyczny Rolnik jak malowany

Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice/Opiekunowie,

Serdecznie zapraszamy Was do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym „Rolnik jak malowany”, dedykowanego dzieciom w wieku od 4 do 9 lat oraz ich rodzicom/opiekunom.

Konkurs nie jest skomplikowany i ma na celu umożliwienie dzieciom zaprezentowania swojego talentu, wyzwolenie naturalnej kreatywności oraz propagowanie wiedzy na temat spisów rolnych. Zadanie Konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej (techniką dowolną) prezentującej wyobrażenia dzieci dotyczące rolnika w świetle trwającego spisu rolnego. Konkurs jest realizowany w dwóch kategoriach wiekowych: 4-6 lat i 7-9 lat w terminie od 5 do 25 października 2020 r. Sto osób, w każdej kategorii wiekowej, których prace plastyczne zostaną dostarczone jako pierwsze zostanie nagrodzonych atrakcyjnym zestawem gadżetów PSR 2020.

Zasady uczestnictwa w Konkursie zostały szczegółowo opisane w Regulaminie, który wraz z innymi dokumentami umieściliśmy na stronie: https://warszawa.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/ w zakładce Konkurs Plastyczny „Rolnik jak malowany”.

Rodzicu/Opiekunie,

Aby Twoje małoletnie dziecko mogło wziąć udział w konkursie wyślij w jego imieniu skan lub zdjęcie samodzielnie wykonanej pracy plastycznej, skan lub zdjęcie wypełnionej i czytelnie podpisanej Karty Zgłoszenia (Załącznik nr 2 do Regulaminu) wraz ze skanem lub zdjęciem czytelnie podpisanego Oświadczenia przeniesienia praw autorskich (Załącznik nr 3 do Regulaminu) na adres e‑mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Zachęcamy do udziału,

Wojewódzkie Biuro Spisowe w Warszawie

 

 

 

Spis Rolny 2020 - konkurs

Wojewódzkie Biuro Spisowe w Warszawie ma przyjemność ogłosić Konkurs

Zadanie konkursowe polega na skutecznym informowaniu rolników z terenu gminy o trwającym Powszechnym Spisie Rolnym oraz zmotywowaniu ich do samodzielnego wypełnienia formularza przez Internet. Zwycięzcą konkursu zostanie gmina z największym odsetkiem osób, które spisały się samodzielnie przez Internet.

Termin konkursu: 16 września – 16 listopada 2020 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi 20 listopada 2020 r.

Nagrodą dla zwycięzcy jest 50 sztuk zestawów sportowych dla szkół podstawowych oraz atrakcyjne zestawy edukacyjne dla przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej.


 
Więcej artykułów…
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox