Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1632018
DzisiajDzisiaj339
WczorajWczoraj1148
Ten tydzieńTen tydzień6199
Home Aktualności

Aktualności

Zapraszamy 10 grudnia!

 

Akcja „ZŁOTÓWKA MA MOC”

Drodzy Uczniowie, Szkolne Koło Caritas organizuje akcję pod hasłem „Złotówka Ma Moc” w skrócie ZMM. W każdy poniedziałek w sali numer 1 będzie stała skarbonka do której możecie wrzucać złotówki. Będziemy je zbierać do końca roku szkolnego i sprawdzimy, jak wielką „moc”- wartość, ma zwykła złotówka. Włączcie się w zbiórkę. Wszystkie pieniądze przekażemy na cel charytatywny.


 

 

Wycieczka do Leszczynowego zacisza

W dniu 25.11.2021 r. uczniowie z kl. 0 i III wybrali się  na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „ Leszczynowe Zacisze” w Rozalinie. Dzieci miały okazję uczestniczyć        w warsztatach kulinarnych. Młodsze dzieci zajęły się przygotowywaniem dla siebie pizzy z wykorzystaniem ulubionych składników. Pizza wypiekana była w piecu opalanym węglem drzewnym co wzbudziło ogromne zainteresowanie dzieci. Natomiast starsi uczniowie zajęli się przygotowywaniem zupy warzywnej,  musieli dokonać obróbki warzyw. W między czasie wybraliśmy się na przejażdżkę po okolicy wozem. Dzieci miały okazję zobaczyć mini zoo,  pobawić się na placu zabaw i poskakać na sianie. Kiedy pyszności były już gotowe dzieci z chęcią przystąpiły do degustacji. Wyszło PYSZNIE.

 

Animacja poklatkowa o Norwidzie - praca naszych uczniów

 

Konkurs Norwidowski LICEA

Kliknij, aby obejrzeć zdjęcia

Więcej…

 

Narodowe Święto Niepodległości '21

Link do filmu

 

Ślubowanie klasy pierwszej '21

Więcej…

 

Wyjazd klasy 3 do „Leszczynowego Zacisza”

Początek roku to czas wakacyjnych wspomnień, a jednocześnie czas integracji i poznawania nowych uczniów. Dobrze to robić w atmosferze zabawy. Dlatego klasa 3 odwiedziła gospodarstwo agroturystyczne „Leszczynowe Zacisze” pani Małgorzaty Wiśniewskiej w Rozalinie. Dzieci piekły pizzę, odbyły przejażdżkę na wozie, grały w różne gry i korzystały z różnych atrakcji. Nawiązały się nowe relacje koleżeńskie. Był to bardzo udany wyjazd, co widać na załączonych zdjęciach.

Barbara Janus-wychowawca klasy III

 

Więcej…

 

Tajemnice i niespodzianki

6 października klasy IV i V  spędziły cały dzień w stolicy Polski - Warszawie.   Wraz z przewodnikiem wybraliśmy się na dwugodzinny spacer po Starym Mieście. Podziwialiśmy piękno tego miejsca, ale przede wszystkim zapoznawaliśmy się z ciekawymi warszawskimi legendami. Całe szczęście, że ten punkt wycieczki miał miejsce rano, bo wieczorem z pewnością wszystkie duchy i potwory, o których mówił pan przewodnik, powychodziłyby ze swoich kryjówek i byłoby trochę strasznie.

Więcej…

 

Konkurs Norwidowski 2021 dla szkół średnich

XIII Konkurs Norwidowski pod hasłem Rzeczpospolita Norwidowska

24 listopada 2021 r.

Zaproszenie

Regulamin

Materiały do wydruku dla uczestników. Są to 4 pliki PDF, chronione hasłem załączonym

w regulaminie oraz wykaz utworów poety dostępny poniżej.

Kliknij, aby pobrać materiały do wydruku

Wykaz utworów poety

ZAPIS TRANSMISJI NA ŻYWO

https://youtu.be/_nmY2vzHaS8

 

 

Akademia Mocy w naszej szkole

 
Więcej artykułów…
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox