Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1035693
DzisiajDzisiaj376
WczorajWczoraj605
Ten tydzieńTen tydzień2290
Home Aktualności Spotkanie z panem Tomaszem Jędrzejczakiem

Spotkanie z panem Tomaszem Jędrzejczakiem

Kolejny raz 15 maja gościliśmy w szkole ciekawą osobę. Tym razem był nią Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Pan Tomasz Jędrzejczak. Pan minister spotkał się z gimnazjalistami. Opowiedział o swojej pracy. Mówił o dialogu społecznym. To ten obszar, za który jest odpowiedzialny w Kancelarii.

W spotkaniu wziął udział również Wójt Gminy Jadów Pan Dariusz Kokoszka, Burmistrz Gminy Tłuszcz Pan Paweł Bednarczyk oraz Wójt Gminy Strachówka Pan Piotr Orzechowski. Mamy nadzieję, że wymiana poglądów, ciekawe pytania uczniów i odpowiedzi Pana ministra będą inspiracją dla wielu gimnazjalistów.


 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox