Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
905332
DzisiajDzisiaj559
WczorajWczoraj523
Ten tydzieńTen tydzień3622
Home Aktualności Zakończenie roku szkolnego 2012/13

Zakończenie roku szkolnego 2012/13

„Koniec wieńczy dzieło”. Ostatni dzień roku szkolnego 2012/2013 i już wakacje. To był bardzo pracowity czas. Dziękuję wszystkim, dzięki którym udało nam się tak wiele zrobić. Mam nadzieję, że każdy zdobył swój własny Mont Everest i osiągnął sukces. Gratuluję.

Dziękuję Uczniom za wytrwałość, Nauczycielom za cierpliwość i wielkie zaangażowanie, Pracownikom szkoły za gotowość do pomocy w każdych okolicznościach, Rodzicom za życzliwość, współpracę i otwartość.

Wszystkim Państwu życzę wspaniałych wakacji. Słońca, wiatru, morskiej bryzy, górskich widoków, beztroski i prawdziwego wypoczynku. Do zobaczenia już we wrześniu.

 

 
Facebook Slide Likebox