Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1361627
DzisiajDzisiaj38
WczorajWczoraj455
Ten tydzieńTen tydzień493
Home Aktualności CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA…

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA…

Licznik na naszej stronie podaje czas pozostały do Świąt. Bliżej, coraz bliżej. Przygotowujemy ozdoby techniką decoupage, ale też z wykorzystaniem farb, cekinów i wstążki. Pracy jest sporo: najpierw wycinanie motywów z serwetek, malowanie styropianu i drewna, naklejanie, jak wyschnie, ozdabianie, na koniec lakierowanie. Najtrudniej jest opracować koncepcję bombki: jak ma wyglądać, co nakleić, żeby było „ładnie”. Na szczęście można poradzić się kolegi.

Część naszych prac ozdobiła szkolną choinkę.

Pozostałe będą sprzedawane na niedzielnym kiermaszu Szkolnego Koła „Caritas” przy kościele w Strachówce. Dochód zostanie przekazany Hospicjum w Wołominie, Dom Pomocy Społecznej w Loretto oraz działalność Koła.

Anna Fortuna

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox