Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1012317
DzisiajDzisiaj501
WczorajWczoraj726
Ten tydzieńTen tydzień1227
Home Aktualności Konkurs pod hasłem „Droga do świętości Jana Pawła II”

Konkurs pod hasłem „Droga do świętości Jana Pawła II”

W dniu 14 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Jadowie odbyło się podsumowanie Międzygminnego Konkursu pod hasłem „Droga do świętości Jana Pawła II” organizowanego przez Dziekana Dekanatu Jadowskiego. Zebranych przywitał ksiądz dziekan Wiesław Bocheński. Następnie zebrani obejrzeli i wysłuchali pięknego programu artystycznego pt. „Papieżu nasz, który jesteś w niebie” w wykonaniu uczniów Katolickiej Publicznej Szkoły Podstawowej „Julin” im. Heleny i Ignacego Paderewskich w Kaliskach.

Konkurs składał się z kilku kategorii, każda w danej grupie wiekowej. Można było przygotować pracę plastyczną, literacką, prezentację multimedialną lub wykazać się wiedzą o życiu Jana Pawła II.

Do konkursu zgłosili się uczniowie naszej szkoły i … odnieśli bardzo duży sukces. W kategorii wiedzy o Wielkim Papieżu Anna Jarząbek z klasy III gimnazjum zajęła II miejsce, ex aequo III miejsce zajęły Sylwia Jarząbek kl. I i Katarzyna czerwińska. Emilka Ołdak z klasy VI szkoły podstawowej zajęła II miejsce. Weronika Śpiewak z klasy I gimnazjum zajęła II miejsce w kategorii twórczości plastycznej.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom, którzy przygotowali uczniów do konkursu księdzu Mieczysławowi Jerzakowi i pani Renacie Ołdak.

 

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox