Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1035695
DzisiajDzisiaj378
WczorajWczoraj605
Ten tydzieńTen tydzień2292
Home Aktualności Dzień Matki 2014

Dzień Matki 2014

 

Jak co roku, 26 maja w Dniu Matki, z wielką radością gościliśmy w szkole mamy naszych uczniów. Na uroczystość przez nich przygotowaną przyszło blisko 70 osób. Na sali gimnastycznej zrobiło się gwarno i radośnie. Występy rozpoczęły przedszkolaki, a po nich każda klasa po najstarszych gimnazjalistów. Wszyscy chcieli wyśpiewać, wypowiedzieć słowa miłości, wdzięczności i podziękowania swoim mamom.

 

Było śmiesznie i poważnie, podniośle i wzruszająco. Maluchy przygotowały miłe niespodzianki; papierowe serca, bukiety polnych kwiatów. Po części artystycznej samorząd uczniowski zaprosił naszych miłych gości na słodki poczęstunek, na własnoręcznie przygotowane babeczki z bitą śmietaną i życzeniami. To była okazja, aby się spotkać, chwilę odpocząć, od codziennych obowiązków, porozmawiać.

Bardzo dziękuję opiekunkom samorządu uczniowskiego pani Iwonie Gajdzie i Marioli Orzechowskiej za koordynację uroczystości, a wszystkim wychowawcom i uczniom za przygotowanie pięknych wystąpień.

Dyr. G.Kapaon

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox