Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
905338
DzisiajDzisiaj565
WczorajWczoraj523
Ten tydzieńTen tydzień3628
Home Aktualności Park Jurajski po raz drugi

Park Jurajski po raz drugi

Śladami klasy I a i klasy II w czwartek 29 maja do Kołacinka wyruszyła grupa kolejna grupa uczniów Naszej Szkoły (oddział przedszkolny- 18 osób, kl. III-17 osób i kl. IV-13 osób). Po czułych pożegnaniach ze strony rodziców i kilku godzinach jazdy dotarliśmy na miejsce. Pani przewodnik opowiedziała nam diplodokach, tyranozaurach i innych zwierzętach zamieszkujących naszą planetę wiele milionów lat temu. Zrobiliśmy sobie zdjęcia, wykonaliśmy balonowe dinozaury, a potem był czas na szaleństwa na placu zabaw. Odwiedziliśmy też grotę, w której wykluwały się małe dinozaury. Następnie zjedliśmy obiad i uczestniczyliśmy w zajęciach edukacyjnych. Pełni miłych wrażeń wróciliśmy do Strachówki. Niektórzy uczestnicy wycieczki już w piątek chcieli jechać na następną. A o tym, że wszyscy się świetnie bawili, świadczą zdjęcia. Zapraszamy do ich obejrzenia.

 

 

 
Facebook Slide Likebox