Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1088533
DzisiajDzisiaj1356
WczorajWczoraj1315
Ten tydzieńTen tydzień1356
Home Aktualności „Legenda o Złotej Kaczce i Bazyliszku”

„Legenda o Złotej Kaczce i Bazyliszku”

Żołnierz Jan, Marysia , Bazyliszek , Diabeł i Anioł to tylko niektóre z postaci występujących w „Legendzie o Złotej Kaczce i Bazyliszku”, które w czwartek 6 października  obejrzeli uczniowie klas: II a, II b i III. Pojechaliśmy na nie do Mińska Mazowieckiego.

Dzieci z wielką uwagą śledziły  losy bohaterów, podziwiały  scenografię  i grę aktorów.

 

Po przedstawieniu odwiedziliśmy miejsce, w którym można kupić i zjeść małe co nieco. Na koniec kilka cytatów z wypowiedzi uczniów klasy III na temat przedstawienia. Mieli oni napisać morał wypływający z obejrzanego spektaklu.

Michalina - ”Że w życiu nie są najważniejsze pieniądze, tylko miłość”. Kasper - „Nie potrzeba pieniędzy, gdy ma się je tylko dla siebie”.

Marysia - „Z tej legendy wpływa morał, że nie można ufać nieznajomym i nie podpisywać żadnych formularzy,  bez ich przeczytania”

 

 

Tekst: Barbara Janus

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox