Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1012667
DzisiajDzisiaj278
WczorajWczoraj573
Ten tydzieńTen tydzień1577
Home Aktualności Nocka w szkole – warsztaty robienia przypinek

Nocka w szkole – warsztaty robienia przypinek

Kolejnym wydarzeniem w ramach projektu „Kartka z kalendarza” była nocka w szkole z 10 na 11 listopada, na która Stowarzyszenie Rzeczpospolita Norwidowska zaprosiło uczniów naszej szkoły, samorząd szkolny z Publicznego Gimnazjum im. Andrzeja Zamoyskiego w Jadowie oraz gości specjalnych z Lisewa Malborskiego pana Michała Romanowskiego  z licealistami Adrianem i Natalią z Klubu Obywatelskiego „Młody Obywatel”.

 

 

Poprowadzili oni warsztaty tworzenia szablonów i przypinek. Już na samym początku okazało się, że wycinanie szablonów wcale nie jest takie łatwe. Wymaga dużej cierpliwości i dokładności. Powstały szablony ważnych dla nas słów, które następnie uczestnicy malowali na tablicach, koszulkach, torbach.  Poznaliśmy także technikę robienia przypinek. Zaprojektowaliśmy przypinki na Święto Odzyskania Niepodległości i logo naszej szkoły. Każdy mógł wymyśleć swój niepowtarzalny znaczek. W czasie warsztatów  odwiedził nas reporter RzN.TV. Był czas na „długie, nocne  Polaków rozmowy”, słuchanie muzyki i oglądanie filmów. Najwytrwalsi spali tej nocy podobno tylko pół godziny.  W czasie nocki byli z nami wychowawcy pani Mariola Orzechowskiej, Jola Staniszewska, Jadwiga Subzda i pan Sebastian Radzio, którym bardzo dziękujemy.

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox