Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1012697
DzisiajDzisiaj308
WczorajWczoraj573
Ten tydzieńTen tydzień1607
Home Aktualności Wycieczka integracyjno-szkoleniowa nauczycieli i pracowników

Wycieczka integracyjno-szkoleniowa nauczycieli i pracowników

Dobry zespół, współpracujących ze sobą ludzi buduje się długo i powoli. Jednym ze sposobów na jego tworzenie są wspólne wakacyjne wyjazdy  nauczycieli i pracowników obsługi. W ostatnie wakacje 2017 r. szlak  naszej trzydniowej eskapady zaczął się w Nieborowie. Zwiedzaliśmy przepiękny pałac Michała Radziwiłła, ogród Arkadie, Majolikę.  Następnie prywatny, rzemieślniczy browar w Bednarach, który może być przykładem dla wielu młodych ludzi, jak można realizować swoje marzenia i pasje.  Przedpołudnie drugiego dnia poświęcone było Łodzi.  Zwiedziliśmy Pałac Herbsta, wyjątkowe miejsce i jeden ze wspanialszych symboli potęgi łódzkich fabrykantów.  Byliśmy w pałacu, a po południu w termach Uniejów, które były główną atrakcją wyjazdu. Trzeciego dnia zwiedziliśmy skansen rzeki Pilicy, podziemną Trasę Turystyczną „Groty Nagórzyckie”, rezerwat „Niebieskie Źródła” i kopalnię piasku „Biała Góra”, największe złoża najlepszej jakości piasku kwarcowego w Europie. To był bardzo udany wyjazd.

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox