Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1012339
DzisiajDzisiaj523
WczorajWczoraj726
Ten tydzieńTen tydzień1249
Home Aktualności Wieczornica '17

Wieczornica '17

 

 

Listopad to czas zadumy i refleksji nad życiem, przemijaniem i tym, co nieuchronne, czyli nad śmiercią. 9 listopada uczniowie klasy III gimnazjum pod opieką pani Renaty Ołdak zorganizowali wieczornicę pt. „Tym, którzy odeszli” poświęconą pamięci zmarłych. W programie młodzież recytowała fragmenty utworów poetyckich połączone z komentarzem i prezentacją sylwetek osób znanych, cenionych i zasłużonych, które już zakończyły swoje ziemskie pielgrzymowanie. Warto się przecież czasem zatrzymać na chwilę i zastanowić nad sensem i celem naszej wędrówki…

 

Renata Ołdak i uczniowie klasy III gimnazjum

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox