Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1014820
DzisiajDzisiaj20
WczorajWczoraj701
Ten tydzieńTen tydzień3730
Home Aktualności Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy.  We wtorek 13 lutego 2018 roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy, w którym uczestniczyli uczniowie klas 0-III. Na ten dzień świetlica została udekorowana kolorowymi balonami.  Dzieci przyszły odświętnie ubrane. Niektórzy mieli na sobie pomysłowe stroje i przebrania. Zabawa  odbywała się w rytmie znanych hitów. Nad całością czuwały wychowawczynie klas młodszych. Do pomocy zaangażowały się  4 dziewczęta z klasy VII, które zachęcały do tańca uczestników balu. Każde dziecko otrzymało pysznego pączka, którego kalorie spaliło w mgnieniu oka  podczas  zabaw. To był miły i radośnie spędzony czas.

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox