Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1014794
DzisiajDzisiaj695
WczorajWczoraj557
Ten tydzieńTen tydzień3704
Home Aktualności VI Powiatowy Artystyczny Przegląd dla Przedszkolaków „Tańcz z nami”

VI Powiatowy Artystyczny Przegląd dla Przedszkolaków „Tańcz z nami”


Reprezentacja naszej szkoły w środę 16 maja wzięła udział w VI Powiatowym Artystycznym Przeglądzie dla Przedszkolaków „Tańcz z nami” organizowanym przez Zespół Szkolno- Przedszkolny w Urlach. Dzielne przedszkolaki przygotowane przez panią Mirosławę Ufnal i panią Emilię Badurek i wspierane przez swoją publiczność (uczniowie kl. I i oddziału przedszkolnego) zatańczyły „Krakowiaka” i zajęły I miejsce w kategorii wiekowej 5-6 latków. Serdecznie gratulujemy!

Barbara Janus

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox