Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
844388
DzisiajDzisiaj452
WczorajWczoraj919
Ten tydzieńTen tydzień4205
Home Aktualności VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

 

 

1 października 2018r. po raz drugi świętowaliśmy w naszej szkole VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, jest to międzynarodowa akcja, w którą zaangażowało się w Polsce tysiące szkół. W tym dniu ludzie z całego świata uświadamiają innym, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym, udowadniają, że można uczyć się jej z przyjemnością, a jej znajomość owocuje. W naszej szkole zostały przeprowadzone przez Komisję Egzaminacyjną egzaminy z tabliczki mnożenia dla uczniów klas IV –VIII. Wcześniej uczniowie przygotowywali się do tego wydarzenia. Gratulujemy wszystkim „Ekspertom Tabliczki Mnożenia”, dziękujemy uczennicom klasy IIIg za pomoc w organizację tego dnia.

 

 

 

 

 
Facebook Slide Likebox