Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1206219
DzisiajDzisiaj941
WczorajWczoraj1206
Ten tydzieńTen tydzień941
Home Aktualności Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

We wtorek 22 stycznia gościliśmy w szkole bardzo miłych gości. Licznie przybyły babcie i dziadkowie na spotkanie z okazji ich Święta. Na świetlicy szkolnej zasiedli przy kawiarnianych stolikach i obejrzeli program kabaretowy pt.  „Co nam zostało z tych lat?” przygotowany przez uczniów klas: IV, V, VIII i III Gimnazjum pod kierunkiem pani Emilii Badurek i pani Iwony Gajdy. Następnie młodsze dzieci zaśpiewały swoje piosenki o babciach i dziadkach i wręczyły im przygotowane własnoręcznie upominki, a przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego udekorowały ich serduszkami. Było też gromki „Sto lat” oraz kawa, herbata i ciasto przygotowane przez Radę Rodziców.

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox