Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1029320
DzisiajDzisiaj465
WczorajWczoraj768
Ten tydzieńTen tydzień1233
Home Kadra Renata Ołdak

Renata Ołdak

W Strachówce pracuję od 2003 roku. Wcześniej pracowałam w Szkole Podstawowej w Kątach Wielgi. Powołanie do zawodu nauczyciela odkryłam w sobie tak dawno, że tego nie pamiętam, właściwie odkąd sięgam pamięcią zawsze chciałam być nauczycielem. Myślę, że to zasługa mojej mamy, chyba realizuję jej niespełnione marzenie. Skończyłam filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim i studia podyplomowe w zakresie sztuki (plastyka, muzyka) i wychowania fizycznego na AWF w Warszawie (marzenie od czasów liceum).

Mam męża, córkę i dwóch synów.

Pasje oczywiście też mam. Pierwsza to teatr (gdybym nie była nauczycielem, to pewnie reżyserem...) Śpiewam w chórze Laus Deo przy parafii w Stanisławowie. Uwielbiam góry i góralską muzykę.

Lubię ludzi, wierzę, ze jest w nich więcej dobrego niż złego...

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox