Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1029353
DzisiajDzisiaj498
WczorajWczoraj768
Ten tydzieńTen tydzień1266
Home Kadra Grażyna Kapaon

Grażyna Kapaon

 

nauczycielka język polskiego, dyrektorka

 

Mój zawód, to moje powołanie. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po podstawówce chodziłam do Studium Wychowania Przedszkolnego na Czerniakowskiej w Warszawie. Po maturze nie zostałam na Czerniakowskiej, zdałam egzaminy na wydział pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek nauczanie początkowe. Ukończyłam studia podyplomowe  kultury i języka polskiego, studia podyplomowe  plastyki i muzyki, liderów oświaty. W 2000 roku po wielkiej walce o prawa obywatelskie  do kandydowania na stanowisko dyrektora szkoły obięłam funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej w Strachówce. Od 2007 r kieruję Zespołem Szkół w Strachówce. To moja wielka pasja. Lubię pracować z ludźmi i dla ludzi. Ukończyłam VI edycję Liderów Polsko Amerkańskiej Fundacji Wolności. To przygoda, która ciągle mnie inspiruje.

 

Lubię …  nic nie robić lub wymyślać nowe rzeczy do zrobienia. Lubię pomysły zmieniać w rzeczywistość.

 

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox