Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1035882
DzisiajDzisiaj565
WczorajWczoraj605
Ten tydzieńTen tydzień2479
Home Niecodzienne lekcje Recytujemy wiersze Wandy Chotomskiej

Recytujemy wiersze Wandy Chotomskiej

W piątek 1 kwietnia, uczniowie klas 0-3 szkoły podstawowej spotkali się na konkursie recytatorskim. Oprócz uczniów i rodziców, w prezentowane wiersze wsłuchiwało się jury w składzie: dyr. Grażyna Kapaon, Anna Gołoś, Iwona Gajda oraz uczennice gimnazjum: Natalia Czechowska i Paulina Śliwka.

 

Po długich naradach oraz głosowaniu widowni, dwie najważniejsze nagrody trafiły na ręce Marysi Dzięcioł, która powtórzyła swój zeszłoroczny sukces. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Konkurs przygotował zespół nauczania wczesnoszkolnego, pod przewodnictwem p. Barbary Janus. Sponsorem nagród była Gminna Biblioteka Publiczna w Strachówce. (>>zobacz nową lokalizację biblioteki<<)

Więcej o autorce

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox