Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1035962
DzisiajDzisiaj645
WczorajWczoraj605
Ten tydzieńTen tydzień2559
Home Niecodzienne lekcje DZIEŃ EKOLOGICZNY

DZIEŃ EKOLOGICZNY

Wiosna w pełni, przyroda budzi się do życia. W piątek, 29.04 uczniowie i nauczyciele klas 0-III ubrani w wiosenne żółtozielone barwy spotkali się, żeby przypomnieć sobie jak ważne jest, aby dbać o swoje otoczenie.

 

 

Kl. 0 przyniosła z sobą kolorowe transparenty o segregacji śmieci. Dekoracją Dnia Ekologicznego były również plakaty o tematyce ekologicznej zrobione prze klasę II podczas lekcji z użyciem surowców wtórnych, oraz planety Ziemia wykonane przez wychowanków świetlicy szkolnej.

Klasa 0 w piosence opowiedziała jak wygląda wiosenna praca „U pana ogrodnika". Klasa I A zaśpiewała „Ziemia to wyspa zielona”. Kl. I B zaśpiewała „Piosenkę ekologiczną" na znaną melodię „Będzie zabawa". Klasa II zaśpiewała „Moja planeta”, a klasa III wybrała się „Na majówkę”.
Później uczniowie pod wodzą p. Mirki założyli ogród butelkowy. Oby potrafili o niego dbać tak, jak o środowisko.

 

Zespół edukacji wczesnoszkolnej

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox