Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1035954
DzisiajDzisiaj637
WczorajWczoraj605
Ten tydzieńTen tydzień2551
Home Niecodzienne lekcje „Różne oblicza wolontariatu w Polsce i za granicą. Czy warto być wolontariuszem?

„Różne oblicza wolontariatu w Polsce i za granicą. Czy warto być wolontariuszem?

Uczniowie gimnazjum w dniu 7 czerwca 2016 r. uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez studentki Uniwersytetu Warszawskiego w ramach programu Wolontariat Studencki. Trzy panie przeprowadziły dwugodzinne warsztaty dla dwóch grup. Klasy I i II rozmawiały na temat „Różne oblicza wolontariatu w Polsce i za granicą. Czy warto być wolontariuszem? Dobre praktyki i osoby, które zaczynały od wolontariatu i osiągnęły sukces”. Klasa II b i III poszukiwały odpowiedzi na pytania „Jakie studia wybrać i czy warto studiować? Jak znaleźć wolontariat odpowiedni dla siebie?”. Warsztaty były bardzo interesujące, a młodzież mogła poszerzyć swoją wiedzę na temat różnych aspektów wolontariatu i poznać  wolontariat studencki w praktyce.

 

Grażyna Kapaon

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox