Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1239505
DzisiajDzisiaj578
WczorajWczoraj1142
Ten tydzieńTen tydzień578
Home Niecodzienne lekcje Wycieczka do leśniczówki Kamionna

Wycieczka do leśniczówki Kamionna

5 października 2017 roku klasy: 1, 3a i 3b odbyły wycieczkę do leśniczówki Kamionna. Podczas spaceru ścieżką edukacyjną z przedstawicielem Nadleśnictwa Łochów dzieci poszerzyły wiadomości z zakresu wiedzy przyrodniczej. Zdobyły wiele informacji m.in. o zasadach zachowania się w lesie, zwierzętach zamieszkujących te tereny, warstwowej budowie lasu. Miały okazję wsłuchać się w odgłosy lasu oraz zbierać skarby, które zostały pokazane i omówione w leśniczówce. Uczniowie obejrzeli wystawę zwierząt i roślin leśnych. Dużą atrakcją było zobaczenie i dotknięcie poroża jelenia i łosia. Wycieczka zakończyła się biesiadą przy kiełbaskach z ogniska. Wszyscy uczestnicy zostali również obdarowani leśnymi gadżetami.

 

Agnieszka Stachurska

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox