Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1743563
DzisiajDzisiaj184
WczorajWczoraj630
Ten tydzieńTen tydzień2761
Home Samorząd Konkurs na najładniejszą Figurką Anioła

Konkurs na najładniejszą Figurką Anioła

W grudniu Samorząd Uczniowski w naszej szkole ogłosił konkurs na najładniejszą Figurką Anioła. Prace uczniów zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym w celu późniejszego głosowania. Wszyscy uczniowie nauczyciele oraz pracownicy obsługi mieli możliwość zagłosowania na najładniejszą prace. Prace konkursowe uczniów przekazano na Kiermasz Bożonarodzeniowy, z którego dochód został przeznaczony na Szkolne Koło Caritas.

Zwyciężczynią konkursu okazała się Alicja Jarawka z klasy 1, jej figurka zdobyła najwięcej głosów. W styczniu nastąpiło wręczenie nagrody dla zwyciężczyni oraz nagród pospieszenia dla wszystkich pozostałych uczestników konkursu. Nagrody w konkursie ufundował Samorząd Uczniowski. Zwyciężczyni gratulujemy a pozostałym uczestnikom dziękujemy.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox