Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1279119
DzisiajDzisiaj310
WczorajWczoraj760
Ten tydzieńTen tydzień4166
Home Samorząd Dzień marchewkowy

Dzień marchewkowy

Jednym z ciekawych pomysłów samorządu uczniowskiego są kolorowe warzywno-owocowe dni. Chyba tak to się nazywa, choć mogę się mylić. Idea jest taka, aby w każdy ostatni poniedziałek miesiąca wszyscy uczniowie mieli na sobie coś np. pomarańczowego, jak w dniu marchewkowym, który odbył się w ubiegłym tygodniu. Prawie wszystkie klasy włączyły się  do wspólnej zabawy. Uczniowie przynieśli do szkoły marchewki. Ci, których warzywo było największe (w klasie), zostali  nagrodzeni koroną; złotą, srebrną lub brązową. Marchewki zostały zebrane i zostaną przerobione w kuchni szkolnej na pyszny, zdrowy sok dla wszystkich. Czekamy tylko na sokowirówkę i oczywiście na kolejne zdrowe, kolorowe warzywno-owocowe dni z niespodzianką. Gratuluję pomysłu.

Dyr. Grażyna Kapaon

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox