Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1242391
DzisiajDzisiaj60
WczorajWczoraj487
Ten tydzieńTen tydzień3464
Home Sport PIŁKA NOŻNA - TŁUSZCZ

PIŁKA NOŻNA - TŁUSZCZ

GIMNAZJUM – 21.09.2016

I MIEJSCE

No i proszę! Stało się!

Właściwie to nie wiem co mam napisać. Jestem zaskoczony, nawet zdumiony. I grą chłopaków (wszystkich) i miejscem, które zajęli. Po tylu latach wyjazdów na zawody z piłki nożnej nie spodziewałem się czegoś takiego i nadal nie mogę dojść do siebie, chociaż życie tak pędzi, i jeden dzień, ściga się z drugim rozpychając się łokciami. To taka nieudolna refleksja, kulawa nawet. Kuś-tyk! Kuś-tyk.

Chłopcy w składzie: Patryk Kaczorowski, Patryk Wypustek, Eryk Kosiński, Dawid Owsianko, Bartosz Lewandowski, Jakub Gawor, Bartosz Krasuski, Bartłomiej Przybysz, Rafał Skowerski wygrali zdecydowanie wszystkie mecze nie tracąc ani jednej bramki i zajęli pierwsze miejsce (chyba pierwszy raz w historii szkoły), awansując tym samy do dalszych rozgrywek na szczeblu powiatowym.

Oto wyniki poszczególnych meczy i strzelcy bramek.

Faza grupowa:

Strachówka – Mokra Wieś 4-0

Bramki: Patryk Wypustek -2, Eryk Kosiński – 2.

Strachówka – Jasienica 7-0

Bramki: Patryk Wypustek – 2, Eryk Kosiński – 5.

Strachówka – Miąse 4-0

Bramki: Eryk Kosiński -1, Patryk Kaczorowski – 1, Patryk Wypustek – 1, Bartosz Lewandowski – 1

FINAŁ

Strachówka – Stryjki 7-0

Bramki: Patryk Kaczorowski – 2, Dawid Owsianko – 1, Patryk Wypustek – 3, Eryk Kosiński – 1.

Najwięcej  bramek dla naszego zespołu strzelił ERYK KOSIŃSKI, zdobywając tym samym tytuł Króla Strzelców całego turnieju. To tak z naszych przeliczeń, obserwacji.

Drugie miejsce zajął zespół ze Stryjek, trzecie z Jasienicy.

Dodam też, że nie było zespołu z Jadowa, który od dawien dawna jest jednym z faworytów tych rozgrywek.

Na koniec, już po przyjeździe zwycięzców do szkoły, chłopcy odtańczyli dziki taniec radości. Wcale się im nie dziwię. Miło było patrzeć na ich grę i na to, jak walczyli, dosłownie o każda piłkę, chociaż przecież gra się jedną piłką.

Tak trzymać, boys. Alleluja, jak to mówią, i do przodu, nawet tyłem. Następne mecze już wkrótce w Wołominie.

Krzysztof Załęski

 

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox