Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1632001
DzisiajDzisiaj322
WczorajWczoraj1148
Ten tydzieńTen tydzień6182
Home Szkolenia Wyjazd integracyjny w Góry Świętokrzyskie

Wyjazd integracyjny w Góry Świętokrzyskie

Zwyczajem naszej szkoły jest, że raz w roku nauczyciele i pracownicy szkoły wyjeżdżają na trzydniową wycieczkę. Najczęściej jeszcze w wakacje pod koniec sierpnia. W tym roku postanowiliśmy połączyć ten wypad ze Świętem Edukacji Narodowej. Wybraliśmy się na dwa dni w Góry Świętokrzyskie. Szlak rozpoczął się wejściem na św. Krzyż, potem zwiedzanie winnicy, a wieczorem „Słowiańskie bajania” - magiczny spacer z pochodniami! Śmiechu było co niemiara. Drugiego dnia zdobyliśmy szczyt ruin zamku królewskiego z XV w Chęcinach i Jaskinia Raj – malownicza jaskinia krasowa z piękną szatą naciekową. Dziękuję wszystkim za przepiękne dwa dni rozmów, śmiechu i zabawy w jesiennej szacie.

Dyr. Grażyna Kapaon

 

 

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox