Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1278011
DzisiajDzisiaj797
WczorajWczoraj735
Ten tydzieńTen tydzień3058
Home Szkolne koło CARITAS Aktualności „Tornister dla Afryki” i ogólnopolska zbiórka żywności „Tak, Pomagam”

„Tornister dla Afryki” i ogólnopolska zbiórka żywności „Tak, Pomagam”

We wtorek 26 listopada dostarczyliśmy do siedziby Caritas DWP zebrane w naszej szkole przybory w ramach akcji „Tornister dla Afryki”. Dzięki współpracy z Domem Dziecka w Równem (a w szczególności p. Uli Przesmyckiej) i ofiarności wielu osób, udał się nam zebrać bardzo dużo zeszytów, ołówków, długopisów itp. rzeczy. Serdecznie dziękujemy.

W sobotę 7 grudnia grupa wolontariuszek SKC po raz trzeci uczestniczyła w XVII ogólnopolskiej zbiórce żywności pod hasłem „Tak, Pomagam”. Zebrane artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwe w przechowywaniu, trafią do najuboższych rodzin i placówek Caritas, gdzie zostaną z nich przygotowane świąteczne posiłki. Dziękuję, wszystkim Wolontariuszkom. Przed Wielkanocą kolejną zbiórka. Mam nadzieję, że i tym razem weźmiemy w niej udział.

Barbara Janus-opiekun SKC

 

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox