Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1208672
DzisiajDzisiaj95
WczorajWczoraj874
Ten tydzieńTen tydzień3394
Home Telewizja Uroczystości Ślubowanie klasy pierwszej

Ślubowanie klasy pierwszej

Tradycją Naszej Szkoły stało się, że najmłodsi uczniowie w październiku przeżywają swoją pierwszą ważną uroczystość, jaką jest włączenie ich do braci uczniowskiej. W tym roku Ślubowanie kl. I odbyło się 10 października.

Najpierw pierwszaki wykonały zadania sprawdzające ich dotychczasową wiedzę i umiejętności. Było to między innymi: śpiewanie piosenek, odpowiedzi na pytania dotyczące ruchu drogowego oraz szukanie i nazywanie literek. W wykonaniu zadań pierwszakom pomagali uczniowie kl. IV. Występom przyglądali się rodzice, babcie i ciocie oraz inni zaproszeni goście. Wszystkie zadania zostały wykonane przez uczniów kl. I bardzo dobrze. W związku z tym, mogli złożyć ślubowanie. Następnie pani Dyrektor dokonała pasowania. Później przyszedł czas na wręczenie legitymacji, tarcz, symbolicznego klucza do szkoły i życzeń od Samorządu Uczniowskiego. Były również życzenia i upominki od pani Dyrektor, Wójta – pana Piotra Orzechowskiego oraz przewodniczącej Rady Gminy – pani Barbary Rosa. Po części oficjalnej pierwszaki i zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Żadne słowa nie oddadzą w pełni atmosfery tej uroczystości. Dlatego zachęcamy do obejrzenia zdjęć, prezentacji i filmu.

Relacja RzN.TV:


 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox