Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1361644
DzisiajDzisiaj55
WczorajWczoraj455
Ten tydzieńTen tydzień510
Home WF z klasą Biegi przełajowe - etap II

Biegi przełajowe - etap II

BIEGI PRZEŁAJOWE

WOŁOMIN

II ETAP

24.09.2013r.

Szkoła Podstawa


Z sześciu osób kwalifikujących się do dalszego biegania, wystartowało tylko cztery. Patryk „wyciął” do Rzymu, a Grzegorz „wykręcił” numer. Nie wiem czy do Rzymu.

Z tych czterech uczestników do następnego etapu, znów z pierwszego miejsca, awansowała tylko Alicja. Alicja nudzi już jak Adam Małysz, kiedy pytanie „kto wygrał?” nie miało już sensu, bo wiadomo było, że wygrał Adam. Tym razem było jak zawsze, z tą tylko różnicą, że po raz pierwszy widziałem Alicję troszkę zmęczoną. Serio! Musiała walczyć do końca i odeprzeć atak dwóch, za wszelką cenę goniących ją zawodniczek. Reszta bardzo chciała, co było widać - przynajmniej ja to widziałem - ale się nie udało. Patryk był blisko. Gdyby miał lepszą końcówkę, dostąpiłby tego zaszczytu, a tak to… Klaudia w środku. Musi pobiegać. Chce. Weronika ubezpieczała tyły. Odpowiedzialne przecież zadanie, prawda?

 


 

Krzysztof Załęski


 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox