Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1206979
DzisiajDzisiaj312
WczorajWczoraj1389
Ten tydzieńTen tydzień1701
Home WF z klasą Biegi przełajowe - Miąse

Biegi przełajowe - Miąse

Biegi przełajowe dla uczniów gimnazjum odbyły się 22.09.2013r w Miąsem. Z dużej grupy 25 uczniów zakwalifikowała się do dalszego etapu: Maria Kapaon,Weronika Śpiewak, Dominik Gołaszewski, Paweł Skowerski, Damian Lewandowski i Paweł Pergoł. Trasa dla dziewcząt miała około1000m dla chłopców troszkę dłuższa ale co to dla nich 1300m. Bardzo się cieszyliśmy że pogoda nam dopisała bo trasa była dosyć trudna. Na pierwszy ogień poszły dziewczyny z klasy I gimnazjum, ich grupa liczyła 4 osoby. Weronika Śpiewak zajęła 3 miejsce. Otrzymała medal i dyplom. Jedyny odważny z pierwszej klasy był Sebastian Oniszk- zajął 17 miejsce, chociaż na początku był liderem.

 

Waleczna Marysia Kapaon zajęła 3 miejsce otrzymała brązowy medal i dyplom, zresztą nie pierwszy raz. Wśród chłopców najlepsze wyniki osiągnęli kolejno: Dominik Gołaszewski 4[zaraz na początku zostawił wszystkich w tyle]. Za nim Paweł Skowerski 10. W ostatniej grupie wiekowej znaleźli się; Damian Lewandowski 7 i Paweł Pergoł 11.Pozostali uczniowie ukończyli bieg i dotarli szczęśliwie do mety, zmęczeni i głodni. Bardzo dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w zawodach.

Iwona Suchenek

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox