Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1242420
DzisiajDzisiaj89
WczorajWczoraj487
Ten tydzieńTen tydzień3493
Home WF z klasą PIŁKA SIATKOWA – MIĄSE

PIŁKA SIATKOWA – MIĄSE

13.02.2014r.

Jeśli ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi, to my właśnie będziemy pierwszymi. O!

NADZIEJA!

Jeśli nadzieja jest matką głupich (matki się nie wybiera ponoć), to brak nadziei czyją jest matką?

Czyli zajęliśmy ostatnie miejsce – zasłużenie - ewentualnie przedostatnie, albo ostatnie ex aequo z drużyną z Jadowa. No nic, przynajmniej w tym samym czasie biegła Justyna Kowalczyk ( na jej koronnym dystansie) i wygrała. Talent i katorżnicza praca, i wiele, wiele innych czynników, czy to zewnętrznych, czy wewnętrznych, które nam albo sprzyjają, albo nie. Na przykład taki sufit. Chłopcy już wiedzą – hehe – o co chodzi.

 

Gra ogólnie nie była aż taka zła, ale na pewno zdecydowanie odbiegała poziomem od tego, co pokazywali na boisku chłopcy na przykład z Tłuszcza, czy z Postolisk i ciągle jest, że tak powiem piętą Achillesową w naszej szkole (jeśli chodzi o gry sportowe), aczkolwiek brniemy do przodu, walczymy, uczymy się i zdobywamy (chociażby poprzez wyjazdy na zawody, zbyt pewnie rzadkie) doświadczenie.

Drużyn było siedem. Postoliska, Tłuszcz, Miąse, Mokra Wieś, Jasienica, Jadów, no i my, czyli Strachówka. Do grupy dostaliśmy Postoliska, Tłuszcz i Jasienicę.

A grali: Aleksander Kapaon, Paweł Orzechowski, Paweł Szatkowski, Hubert Kaczorowski, Hubert Kaczmarek, Dominik Gołaszewski, Damian Pękul, Mateusz Kotkowski, Michał Kaczorowski, Robert Ołdak, Damian Lewandowski. Sama śmietanka!

Podobnież ze wszystkiego trzeba wyciągać wnioski i uczyć się. Tego wszystkim życzę. Dziękuję.

 

Krzysztof Załęski

 


 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox