Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1905007
DzisiajDzisiaj782
WczorajWczoraj394
Ten tydzieńTen tydzień3093
Home Aktualności Wycieczka do lasu

Wycieczka do lasu

W dniu 27 września 2022 roku uczniowie klasy drugiej i trzeciej pojechali na wycieczkę do leśniczówki Leśnictwa Kamionna. Na miejscu oczekiwał pan leśniczy, którzy oprowadził dzieci po lesie. Uczniowie spacerowali ścieżką edukacyjną „Mój las” wyposażoną w tablice edukacyjne. Poznali wiele ciekawostek o przyrodzie i o pracy leśnika. Zdobyli informacje m.in. o zasadach zachowania się w lesie, zwierzętach zamieszkujących te tereny, warstwowej budowie lasu. Zwiedzili też wystawę zwierząt w leśniczówce.

Na zakończenie pracownicy leśnictwa przygotowali dla dzieci poczęstunek z ogniska. Pieczone kiełbaski smakowały wspaniale.

Poniżej krótka fotorelacja z wyjazdu.

Agnieszka Stachurska

 

 


 

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox